SATORISAN MERAKI LOW SUEDE AUTUMN LEAF

Nauja

BATAI |  SUEDE AUTUMN LEAF

Daugiau informacijos

150,00€ su PVM

Daugiau informacijos

Tai nauja mūsų numylėtų Meraki versija, šį kartą pristatome trumpaaulius batus.

Žodis „Meraki“ byloja savo kūrybiškumo, meilės ir dvasios pasitelkimą į tai, ką darai, lygiai taip, kaip mes ir padarėme su šiuo batų modeliu.

Šis modelis yra pagamintas iš aukso spalvos minkšto bei lankstaus zomšo, specialiai apdirbto, taip siekiant užtikrinti atsparumą plovimo sukeltiems pažeidimams. Galite pastebėti ir odos raštus bato viršutinėje dalyje.
Bato pamušalas ir vidpadis yra iš 100% organinės medvilnės su aksominiu prisilietimu.

Metalinis užtrauktukas, išvirkščia siūlė, suteikia „rustic“ ir „casual“ įvaizdį, o naujausias Evergreen padas, tai tarsi mūsų tapatumo ir amžinai jaunos dvasios simbolis, su dar labiau stilizuotu siluetu ir atnaujintu „Satori“.

Sukūrėme termiškai suformuotą išimamą vidpadį, kuriuo siekiame užtikrinti maksimalias ergonomines ir funkcines savybes. Komplekte yra pridėtas ir papildomas padukas, pagamintas iš didesnio tankio EVA medžiagos, jis puikiai pasitarnauja siekiant batą sumažinti puse dydžio.  

Mūsų skalbimo procesas sušvelnina visus naudojamus audinius, užtikrindamas jų prisitaikymą prie kojos nuo pat pirmojo karto, kai juos dėvėsite. Šios technologijos dėka yra sukuriamas dėvėtų ir raukšlėtų batų įvaizdis, nepaprastai patogi ir visiškai unikali batų pora.

Mūsų tikslas nėra pasiekti tobulumo ir mes tuo didžiuojamės.

Tiesiog nuvalykite savo „Meraki“ drėgnu skudurėliu ir švelniu plovikliu.

Kitos rekomendacijos: neskalbkite skalbimo mašinoje ar džiovyklėje, nedžiovinkite ant tiesioginių saulės spindulių.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: