Ion8 Quench Getuvė 1100ml

ION8

Nauja prekė

19,99€ su PVM

SPALVA: BLUE

Smulkiau

100% sandari 1 litro / 1100 ml / 36oz BPA neturinti, sportinė vandens gertuvė su kuria galima lengvai ir patogiai gerti be išsiliejimo. Taip pat turinti higieniška apverčiama viršutinį dangtelį, skirtą keliaujant atidaryti viena ranka.
Puikus didelis vandens butelis fitnesui, sporto salei, stovyklavimui ir buvimui lauke. Šis butelis turi integruotą rankeną ir tinka platesniems ar reguliuojamiems puodelių laikikliams, išorinėms suaugusiųjų kuprinės kišenėms ir standartiniams dviračių butelių laikikliams.
SANDARUMAS
Patikimai sandarūs. Kol gertuvė uždaryta snapelis ir ventiliacijos anga yra visiškai sandarūs.
PAPRASTAS, SAUGUS IR SAUGUS
„OneTouch“ atsidaro ir užsidaro laisvomis rankomis ir tik vienu pirštu, kad galėtumėte ramiai įsimesti į kelioninį krepšį. Jūsų gėrimo snapelis visada išlieka švarus, higieniškas ir saugiai uždengtas.
JOKIO IŠSIPYLIMO
Naudodamiesi ne centre esančiu snapeliu ir minimaliai pakreipdami gertuvę galite lengvai gerti keliaudami, o ventiliuojamas, tolygus skysčio srautas reiškia jokio išsipylimo, paspringimo ar kitokio diskomforto. Lieka tik be pastangų mėgautis gėrimu.
STILIUS
Tiek daug spalvų ir dizainų, kad yra pasirinkimas visiems amžiams, išvaizdos ar funkcijų poreikiams. Kai būsite išvykęs, nešiojamojo žiedo dėka galėsite savo gertuvę pakabinti ant piršto, palto kabliuko ar karabino.
TVARUS IR IŠLAIKANTIS ŠVIEŽUMĄ
Pagaminta iš BPA neturinčio RECYCLON, karščiui atsparaus ir skaidraus bio-kopolesterio. Vietoj iškastinio kuro jis gaminamas iš biomasės (organinių medžiagų iš augalų). Tai stipriai sumažina CO2 kiekį, o žema apdorojimo temperatūra taip pat yra efektyvi energija, išlaikant didelį skaidrumą.
RECYCLON yra saugi medžiaga maisto tarai.
Ši daugkartinio naudojimo gertuvė yra saugi maistui, atspari kvapams, lengvai plaunama rankomis ir išlaiko gėrimus šviežius ir kupinus skonio.

30 kiti/ų produktai/ų toje pačioje kategorijoje