Uphillsport Valta Merino Kojinės

Nauja prekė

29,90€ su PVM

SPALVA: BLACK

Smulkiau

UphillSport Valta pavadintas gražaus uolėto kalno šiaurės rytų Suomijoje vardu. Temperatūra Valtos rajone yra sudėtinga tamsiausią žiemą. Pučia žemyninis šaltas oras iš Rytų ir atneša labai sausą ir šaltą orą. Valtą įkvepia nuožmios ir besikeičiančios sąlygos. Temperatūra gali greitai svyruoti, o vėjo poveikis gali padidinti šalčio jausmą. Valta Alpine kojinės puikiai tinka tokioms sąlygoms.

Daugiasluoksnė struktūra pašalina drėgmę nuo odos, todėl jūsų kojos yra šiltos ir sausos. Specialus mūsų daugiasluoksnis derinys su merino vilna puikiai tinka ir prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų. Merino vilna sulaiko orą viduje, kad būtų vėdinama ir izoliuota, kad šaltis nepatektų į vidų. Valta kojinė skirta greitai išdžiūti per naktį ir nesugeria prakaito bei kvapų. Didelis vilnos procentas garantuoja aukštą šiluminę klasę ir daugybę slidinėjimo dienų be skalbimo. Mūsų merino vilna nesivelia ir suteikia šilumos bei pralaidumo orui.

Valta kojinės idealiai tinka kalnų slidinėjimui ir snieglenčių sportui šaltomis sąlygomis. UphillSport Valta kojinės pagamintos iš 4 sluoksnių struktūros su daug merino vilnos. Tai užtikrina tobulą šilumą, drėgmės kontrolę ir pralaidumą orui, tačiau kojinės yra vidutinio storio. Valta turi 5 lygio šiluminę klasę. Jos suteikia gerą atramą pėdos viduriui ir komfortą, nes kojinės laikosi vietoje, nesusiraukšlėja. Nušalimų nebus su Valta kojinėmis. Valta kojinės yra iki kelių, kad būtų virš slidinėjimo batų. Papildoma blauzdų pagalvėlė su merino vilna suteikia komforto ir sugeria drėgmę.

Valta kojinės yra įvairių spalvų vyrams, moterims ir vaikams. Valta kojinės pagerins jūsų slidinėjimo patirtį, nes tikrai jausite kojų komfortą. Galėsite sutelkti dėmesį į mėgavimąsi sniegu ir šlaitais.

Medžiagos:
60% poliesteris, greitai džiūsta
28% merino vilna, NATIVA™
11% poliamido
1% likra

Skalbimas
Visos kojinės tinkamos skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje. Džiovinti skalbyklėje nerekomenduojama. Po skalbimo kojinės gali atrodyti mažesnės – rekomenduojama iš naujo suformuoti kojines, kad jos geriau priglustų. Daugelis kojinių turi elastingus siūlus ir dėl to gali atrodyti mažesnės, nei yra iš tikrųjų. Merino vilnos savybės dar geresnės po naudojimo ir plovimo.

„UphillSport“ kojinės pagamintos taip, kad būtų ilgaamžės, o tinkamai prižiūrint, jos tarnaus dar ilgiau.

Pagaminta Suomijoje Sukkamestarit Oy gamykloje.

30 kiti/ų produktai/ų toje pačioje kategorijoje