Nauja Level Fly Trigger Slidinėjimo Pirštinės Su Riešo Apsaugomis| Surfwax Surf stiliaus aprangos parduotuvė nuo 2010

Level Fly Trigger Slidinėjimo Pirštinės Su Riešo Apsaugomis

LEVEL

Nauja prekė

109,95€ su PVM

PIRŠTINĖS SU RIEŠO APSAUGOM | BLACK

Smulkiau

Produktas sertifikuotas iki -17°C temperatūrai
Patarimai ilgam gyvenimui.
Lygiosios pirštinės pagamintos taip, kad tarnautų. Su meile ir rūpesčiu jie tarnaus dar ilgiau. Gerai tau, gerai aplinkai.
1) Reguliariai sutepkite odą ir ji geriau atsispirs drėgmei, nusidėvėjimui. Pirmiausia šiek tiek sudrėkinkite odą. Naudokite poliravimo šluostę ir įtrinkite tepalą, kol oda bus prisotinta. Padarykite tai vakare, o riebalai susigers per naktį. Pirmiausia rekomenduojame odines balzamuojančias sportines pirštines iš ožkos ir karvės odos.
2) Jei turite pirštines su orui pralaidžiomis medžiagomis, tokiomis kaip GORE-TEX©, turėtumėte vengti impregnavimo silikonu. Jis užkemša poras ir sumažina medžiagos pralaidumą orui.
3) Naudodami karabino užsegimą, kuris yra su kai kuriais modeliais, galite lengvai pritvirtinti pirštines prie kuprinės. Tokiu būdu jūs nerizikuojate jų prarasti ir jie gali išdžiūti neprarasdami formos.
4) Dažyta oda gali dėmėti drabužius, kai yra šlapia, todėl nedėkite šlapių pirštinių ant kitų drabužių.
5) Pirštinės retai pažeidžiamos slidinėjant. Vietoj to, slidžių kraštai ir batų sagtys paprastai pažeidžia pirštines. Būkite atsargūs tvarkydami slides ar batus!

14 kiti/ų produktai/ų toje pačioje kategorijoje