Elvine Sakeus Jacket Vyriška Striukė

ELVINE

Nauja prekė

399,00€ su PVM

SPALVA: BLACK

Smulkiau

Sakeus yra ilgas paltas, pagamintas iš vėjui ir vandeniui atsparaus Smart Cotton Blend audinio, apdoroto Bionic-Finish® Eco vandeniui atspariu impregnavimu. Sakeus suteikia visą apsaugą, kurios tikimasi iš ilgaamžių, kokybiškų striukių, sukurtų atlaikyti oro sąlygas – neprarandant stiliaus ar patogumo.

Korpusas: 59% poliesteris 41% medvilnė
Pamušalas: 100% poliesteris
Paminkštinimas: Thermore® Ecodown® pluošto paminkštinimas 170gr/m² pagamintas iš 100% poliesterio iš perdirbtų PET butelių.

Išmanusis medvilnės mišinys
Mūsų Smart Cotton Blend turi tvirtą pynimo konstrukciją ir minkštą paviršių. 3 sluoksnių audinys, pagrindinis audinys, sujungtas su vėjui ir vandeniui atsparia membrana (5 000 mm vandens atsparumas) ir trikotažo pagrindu. Audinio paviršius apdorotas Bionic-Finish® Eco – aplinkai draugišku vandeniui atspariu impregnavimu, kad audinys nesugertų lietaus lašų. Šis išskirtinis audinys puikiai tinka ilgaamžėms kokybiškoms striukėms, kurios turi atlaikyti vandenį ir vėją.

Jausmas: storas, minkštas ir lygus
Sudėtis: 59% poliesteris 41% medvilnė
Konstrukcija: paprastas pynimas – 3 sluoksnių audinys, pagrindinis audinys sujungtas su vėjui ir vandeniui atsparia membrana ir trikotažo pagrindu
Impregnavimas: Bionic-Finish® Eco
Vandens atsparumas: 5 000 mm
Kvėpavimas: 3000 mvp

30 kiti/ų produktai/ų toje pačioje kategorijoje