Ion8 Pod Leak Proof Kids Gertuvė 350ml

ION8

Nauja prekė

14,95€ su PVM

SPALVA: AQUA

Smulkiau

100 % nepralaidus 350ml vandens buteliukas su sklandžiu tekėjimu, kad neišsilietų, ir higienišku apverčiamu viršutiniu dangteliu, skirtas naudoti viena ranka keliaujant.
Puikus vienkartinių puodelių pakaitalas. Pakankamai mažas kaip vaikų vandens buteliukas jų mokyklinių priešpiečių dėžutėms arba mažesniems krepšiams. Sodos skardinės plotis puikiai telpa į visus automobilių puodelių laikiklius ir visų kuprinių kišenes.

SANDARUMAS
Patikimai sandarūs. Kol gertuvė uždaryta snapelis ir ventiliacijos anga yra visiškai sandarūs.
PAPRASTAS, SAUGUS IR SAUGUS
„OneTouch“ atsidaro ir užsidaro laisvomis rankomis ir tik vienu pirštu, kad galėtumėte ramiai įsimesti į kelioninį krepšį. Jūsų gėrimo snapelis visada išlieka švarus, higieniškas ir saugiai uždengtas.
JOKIO IŠSIPYLIMO
Naudodamiesi ne centre esančiu snapeliu ir minimaliai pakreipdami gertuvę galite lengvai gerti keliaudami, o ventiliuojamas, tolygus skysčio srautas reiškia jokio išsipylimo, paspringimo ar kitokio diskomforto. Lieka tik be pastangų mėgautis gėrimu.
STILIUS
Tiek daug spalvų ir dizainų, kad yra pasirinkimas visiems amžiams, išvaizdos ar funkcijų poreikiams. Kai būsite išvykęs, nešiojamojo žiedo dėka galėsite savo gertuvę pakabinti ant piršto, palto kabliuko ar karabino.
TVARUS IR IŠLAIKANTIS ŠVIEŽUMĄ

Pagaminta iš RECYCLON be BPA, skaidraus anglies neutralaus plastiko, iš dalies pagaminto iš augalų. RECYCLON žymiai sumažina CO2, o esant žemai apdorojimo temperatūrai, taip pat galima efektyviai naudoti energiją perdirbant produkciją.


RECYCLON yra saugi, anglies atžvilgiu neutrali medžiaga maisto indams.Šis pakartotinai užpildomas ir daugkartinio naudojimo gėrimų butelis yra saugus maistui, atsparus kvapams, lengvai plaunamas rankomis, todėl gėrimai išlieka švieži ir pilni skonio.

30 kiti/ų produktai/ų toje pačioje kategorijoje